NAVİGASYON
0216 338 53 24

Biz Kimiz

NAVİGASYON
Hakkımızda
Hakkımızda

MAKRO SMMM A.Ş. İstanbul'da,1993 yılında, daha önce özel sektörde üst düzey yöneticiliklerde bulunmuş, 40 yılın üstünde mesleki deneyime sahip, 3568 sayılı kanun uyarınca Serbest Muhasebeci Mali müşavir (SMMM) belgeli sayın Hüseyin A.Ayrılmaz öncülüğünde kurulmuştur. 

Şirketimiz 3568 sayılı kanun uyarınca küçük ve orta ölçekli (KOBİ) şirketler başta olmak üzere her türlü kuruluşun ihtiyacı olan mali danışmanlık, muhasebe, stratejik vergi danışmanlığı, AR-GE, defter tutma, sınırlı denetim, şirket kuruluşu, teşvik, iş danışmanlığı, bordrolama ve personel hizmetleri, Türk ticaret kanunu (TTK) kapsamında bilirkişilik, muhasebe hizmeti vermektedir. Ayrıca şirketimiz 3568 sayılı kanun, diğer kanunlar ve ilgili mevzuat gereğince S.M.Mali Müşavirlere tanınan yetki alanı içinde her türlü hizmeti verebilmektedir. 


Şirketimiz bünyesinde 2 S.M.Mali Müşavir, 1 uzman denetçi, 4 muhasebe personeli,1 ofisboy,3 stajyer olmak üzere toplam 11 kişi görev almaktadır. Şirketimiz, kurumsal şirketlerin verdiği kaliteyi ve butik ofislerin verdiği samimiyeti örnek alarak hizmet vermektedir.


Misyonumuz
Misyonumuz
S.M.Mali Müşavirlik Mesleğinin saygınlığını daha da artırmaya çalışmak, müşterilerimizi verdiğimiz hizmetle daha büyük ve yatırım yapılabilir konumlara getirebilmek, çalışma arkadaşlarımıza mesleğimizle ilgili doğru ve tam bilgiyi öğretebilmektir.

Vizyonumuz
Vizyonumuz
Müşterilerimize pratik, çözüm odaklı ve yüksek kaliteli profesyonel hizmet vermek ve gelişen dünya ekonomisinde teknolojiyi en ileri derecede kullanan sektörün önde gelen firmalarından biri olarak hizmet vermektir. Şirketimiz özellikle Küçük ve Orta ölçekli firmalara büyük ölçekli firmalara verilen kalitede hizmet vermek için çalışmaktadır.